KONST / Litografier / Färglitografi 3625292
nr 362 5292
Färglitografi
G Braque, ej sign eller numrerad, 33x28
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 23 maj 2005
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr